Работни места и съветника работа монтаж на прозорци, врати - Москва, търсене на работа

SocioTeam s.onsulting - София

повече от 10 години за правене на бизнес и poustanovkeokon ниво премия остъкляване на фасади. Консултиране на клиенти клиентска база към премия прозорец и подравняване. продажби, недвижими имоти, мебели, врати и др.) Много много искаме да.

преди 8 часа с hh.ru

Монтаж ПВЦ дограма 40 000P

Дизайн Window - София

Отговорности: монтаж на ПВЦ дограма, монтиране на склонове с инсталирането на алуминиеви плъзгащи конструкции (Provedal). и изглаждане на балкони заваряване монтаж щори Изисквания: опит. издава веднага, а аз винаги е цялата налична, ако е необходимо.

3 седмици преди hh.ru

Монтаж ПВЦ дограма 60 000P

Stroikomplektservis - София (м Annino.)

Български производител и доставчик на врата. Той заема водещо място. Работа poustanovke метал, огън, инженерство, дърво, врати, интериорни врати изисквания. Беларус, ustanovkidverey Knowledge технологии. Като кола и.

6 дни преди hh.ru

Мениджър-консултант на прозорци и врати Договор за продажба

Захарова Т.Н. - София (м югозападно.)

преди 2 седмици с hh.ru

Haus- майстор 34 800P

LVN управление - София (м Prazhskaya.)

състоянието на зали, коридори, мебели, врати. прозорците на сградата с цел бързо да идентифицират. (Картини, облицовка) за поддържане на обекта в добро състояние. възможност да пътуват до други съоръжения, както е необходимо (за заместване).

Мениджър продажби на стоманени врати 70 000-100 000P

SLAVDVERI - София (м Волгоград проспект.)

и съвременни стоманени врати на собствено производство на достъпна цена. Изисквания. Уважаеми кандидати! Кандидатите се считат за конкурентен тест. За. връзката (в браузъра си за блокиране на изскачащи трябва да бъде забранено.

Преди 1 седмица hh.ru

Монтаж врати от 70 000P

Портал - София

прегради. Изисквания: опит в работата poustanovkedverey и дялове; притежаването на професионална. 2-ма души! Общи условия: работа в град Москва и Московска област.

Мениджър Продажби (прозорци / врати) 50 000-60 000P